POGOTOWIE MODLITEWNE

POGOTOWIE MODLITEWNE

698 127 103

 „Proście, a będzie wam dane”

(Łk 11,9)

 „Jeden drugiego brzemiona noście”

(Ga 6,2)

Od 5 czerwca 2022 roku rozpoczęliśmy w naszej Parafii inicjatywę: „Pogotowia Modlitewnego”.

Jeśli TY lub ktoś z TWOICH BLISKICH znalazł się w trudnej sytuacji i potrzebuje modlitewnego wsparcia to pamiętaj, że nie jesteś z tym zmartwieniem sam. Przynależysz do Kościoła Chrystusowego. Jesteś członkiem wspólnoty, masz liczne „rodzeństwo w Chrystusie”. Jesteśmy za siebie nawzajem odpowiedzialni i powołani do tego, byśmy jedni drugich brzemiona nosili.

„Pogotowie Modlitewne”, to grupa modlitewna zrzeszającą osoby, które chcą się modlić za innych. Są gotowi służyć modlitwą tym wszystkim, którzy tej modlitwy potrzebują, ponieważ z różnych powodów znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Każdy, kto czuje się bezradny i potrzebuje modlitwy może wysłać SMS lub zadzwonić pod nr tel: 698-127-103, albo wrzucić kartkę z intencją modlitewną do pudełka, które jest pod chórem w naszym kościele. Ponieważ mówimy o pogotowiu, to prosimy zgłaszać intencje nie standardowe (o błogosławieństwo dla wnuka z okazji urodzin) ale sprawy nagłe, pilne i poważne. Grupa modlitewna będzie codziennie przez tydzień powierzać Panu Bogu Osobę, która zwróciła się o pomoc modlitewną. 

„Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie”. (Mt 18,19) Dlatego nie chcemy modlić się zamiast Ciebie. Będziemy modlić się razem z Tobą.

Jeśli chcesz się przyłączyć do modlących się w „Pogotowiu Modlitewnym” wyślij SMS z prośbą o dołączenie do grupy lub skontaktuj się bezpośrednio z Ks. Proboszczem. Zapraszamy i zachęcamy!

Przewiń do góry