ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE 2017

„Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas”.

(J 1,14)

Czas Bożego Narodzenia to czas świętowania i radości, ale to także czas zadumy i modlitwy, aby prawda ta stawała się coraz bardziej inspiracją dla naszego życia i źródłem naszej nadziei.

Życzę każdemu z Was, by udało się Wam zachwycić Bogiem, który w małym Jezusie do nas przychodzi i odnieść tę prawdę do swojego życia.

Święta Narodzenia Pańskiego naznaczone są klimatem rodzinnych spotkań i wspólnego kolędowania. Czas ten uświadamia nam wartość życia rodzinnego i piękno trwania razem wobec przychodzącego Boga. Niech zatem będzie to czas szczególnego bycia razem, szczerych rozmów, wspólnego śpiewu kolęd, ale także czas przebaczenia i pogłębiania autentycznych więzi w rodzinach.

Niech naszym spotkaniom towarzyszy wspólna modlitwa, która najpełniej buduje jedność, miłość i zgodę między nami.

Wasz Proboszcz – Ks. Edward Kuzak

„Bóg sam może świat zniszczyć

i drugi raz wystawić,

ale bez naszej pomocy nie może nas zbawić.”

(Adam Mickiewicz)

POMÓŻ BOGU ZBAWIĆ SAMEGO SIEBIE

biorąc udział

W REKOLEKCJACH WIELKOPOSTNYCH