ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2020

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Chrystusa Pana składam wszystkim Czcigodnym Parafianom oraz ich Gościom gorące i szczere życzenia, aby Chrystus Zmartwychwstały w tym trudnym i niespokojnym czasie pandemii był zawsze naszą siłą, naszą nadzieją, naszą miłością i naszym życiem. Niech ta moc, płynąca z Jego Zmartwychwstałego Serca rozpala nasze codzienne życie, obejmuje wszystkie obawy, lęki, troski rodzinne, pomaga w pracy zawodowej i tak prowadzi, abyśmy w każdej chwili naszego życia i w każdym działaniu czuli i ufali, że Bóg jeden jest naszym prawdziwym życiem, gdyż jest Bogiem żywych. Niech te święta, tak przeżywane pomogą na nowo odkryć, że Bóg zawsze, a w sposób szczególny w chwilach zagrożenia naszego zdrowia i życia, jest z nami.

Szczęść Boże!
Ks. Proboszcz Edward Kuzak

Przewiń do góry