ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE 2023

„Któż nie widzi kochanego, małego Dzieciątka Betlejemskiego, na spotkanie którego idziemy, przygotowując się; któż nie widzi, pytam się, Jego nieporównywalnej miłości do dusz? Przychodzi Ono, aby umrzeć dla naszego zbawienia i jest takie pokorne, słodkie i zasługujące na miłość”.
Święty Ojciec Pio

Na radosne Święta Bożego Narodzenia życzę Wam, Drodzy Parafianie i Goście, aby przyjście na świat Jezusa napełniło Was nową wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją. Niech Boże Narodzenie nie będzie tylko sentymentalnym świętem. Pozwólcie, aby Jezus rodził się w Waszych sercach wciąż na nowo. Niech obdarza Was odwagą życia i pozwala doświadczać Jego obecności zarówno w ciszy Waszych serc, jak też pośród ludzi spotykanych na co dzień. Niech ten Boży Czas będzie okazją do zatrzymania się, radości i zamyślenia nad dobrocią i wielkością Pana. A Maryja i Święty Józef, którzy czuwali przy żłóbku Pana – niech czuwają nad Wami i wypraszają u Jezusa potrzebne dary na każdy dzień nowego roku.

Z darem modlitwy
Proboszcz – Ks. Kanonik Edward Kuzak